Zavřeno z důvodu karantény 1. - 7. 3. 2021

Z důvodu karantény budeme mít v týdnu od 1. - 7. března 2021 uzavřenou naší provozovnu pro veřejnost (provoz společnosti přerušen není).

Nebude tak možné přijímat hotovostní platby za poskytované služby. Úhradu služeb lze zaslat pouze na účet nebo vkladem v bance (dle platebních údajů na zaslané faktuře).

Poptávky, opravy a jiné požadavky zasílejte na info@wms.cz nebo telefonicky na 800 707 077.

Upozornění

Vážení zákazníci,
vzhledem k situaci a díky postupující nákaze a přijatých opatřeních české vlády jsme nuceni maximálně omezit osobní styk se zákazníky a zabezpečit ochranu zdraví našich zaměstnanců a klientů. Je velmi těžké pro nás zastavit běh společnosti, protože v posledních měsících jsme zaznamenali rekordní zájem o naše služby a zároveň jsme prováděli velmi složité infrastrukturní změny, které v budoucnu zajistí perfektní fungování služeb. Situace je bohužel mnohem horší než na jaře. Zároveň si uvědomujeme, jak důležité jsou v této době perfektně fungující služby a děláme pro to maximum.

Jsme tedy nuceni s okamžitou platností posunout veškeré montáže u klientů o 14 dní a úplně je v příštích dvou týdnech zastavit. Opravy u klientů budou prováděny s nejnižším možným rizikem nákazy – to znamená v domácnosti, či společnosti přijde technik do kontaktu pouze s jednou osobou. Tato osoba bude mít roušku při kontaktu s naším technikem. Pokud tyto podmínky nebudou dodrženy, nemůžeme danou činnost provést. Dále s okamžitou platností omezujeme vstup do naší provozovny. Pokud potřebujete vyměnit set-top box, či vadný router, je u nás otevřené okénko, kde zařízení předáte a my Vám zjistíme problém a buď vydáme nové, či provedeme opravu. Vstup do provozovny nebude umožněn. Hotovostní platby u nás v provozovně prosím omezte na minimum, nicméně budou možné.
Naše firma zajišťuje dále provoz telekomunikační sítě a celé naší infrastruktury v plném rozsahu a jakýkoli výpadek bude okamžitě řešen, prosíme o hlášení poruch pouze telefonicky na naší bezplatné lince, či emailem. Nechoďte prosím kvůli tomu k nám na provozovnu.

O případných změnách vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení, WMS s.r.o.

Telefon

Díky VoIP (Voice over IP) telefonování voláte stejně jako s běžným pevným telefonním přístrojem. Máte své vlastní telefonní číslo a dovoláte se na pevné linky a mobilní telefony v ČR i do celého světa. V rámci naší sítě voláte navíc zdarma.

Levnější volání

  • VoIP volání
  • Levnější volání po ČR a do zahraničí
  • Vlastní veřejné telefonní číslo
  • Volání v rámci naší sítě zdarma
Tarify a ceny Chci si objednat levnější volání

Proč VoIP volání přes internet

VoIP volání nabízí nové možnosti v oblasti telefonování. Nemusíte využívat klasickou telefonní linku, ale stačí Vám pouze připojení k internetu přes které Vám umožníme telefonovat stejně jako s klasickou telefonní linkou. Výhodou je nižší cena hovorů v ČR, tak i do celého světa.

Volejte levněji do celého světa

Volejte do zahraničí za srovnatelnou cenu s cenou za volání místní. U nás jsou ceny za zahraniční volání téměř za stejnou cenu nebo i nižší než za volání v České republice! Navíc volání je s tarifikací po jedné vteřině již od začátku hovoru.

Přeneseme Vaše telefonní číslo

Aby byl pro Vás přechod na telefonování přes VoIP bezproblémový a nemuseli jste měnit své telefonní číslo, nabízíme Vám možnost převedení a zachování původního pevného telefonního čísla. Nemusíte tedy přátele nebo zákazníky informovat o novém čísle.

Základní ceny hovorů

    ve špičce mimo špičku
Pevné linky v ČR 0.91 Kč /min. 0.48 Kč /min.
Mobilní sítě v ČR 4.66 Kč /min. 4.66 Kč /min.
Volání v síti WMS zdarma zdarma

Všechny ceny hovorů

Mohlo by Vás zajímat

Ceny souvisejících a servisních služeb

Optická síť / zřízení a aktivace služby

Aktivační poplatek za každé přidělené telefonní číslo zdarma
Měsíční paušální poplatek za každé přidělené telefonní číslo zdarma
Minimální měsíční hovorné za každé přidělené telefonní číslo* 61 Kč
Kompletní statistika hovorů a plateb (dostupná na webu 3 měsíce zpětně) zdarma
Detailní výpis hovorů zasílaný českou poštou 36 Kč
Doručování faktur v papírové podobě poštou 25 Kč
Manipulační poplatek za platby v hotovosti (od 1.2.2021) 45 Kč

*) V případě, že v kalendářním měsíci nedosáhne účet za hovorné minimálního měsíčního hovorného, bude účtován navíc k hovornému rozdíl minimálního měsíčního poplatku a skutečného hovorného v daném měsíci.


Jednorázové a měsíční poplatky za službu NP

Aktivační poplatek jednoho čísla (HTS, negeografické číslo) 897 Kč
Aktivační poplatek rozsahu čísel (provolba) 1 897 Kč
Cena za zpracování změny objednávky aktivace čísla 935 Kč
Cena za proces CANCEL (zrušení započaté aktivace čísla) 2 128 Kč

Aktivace čísla
Účastník platí cenu za aktivaci čísla i v případě neúspěšné aktivace objednávky, která byla zastavena příkazy „Cancel“.
Zrušení aktivace telefonního čísla již není možné v den aktivace.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Kompletní ceník služeb ke stažení

Co budu potřebovat k VoIP volání?

K VoIP volání potřebujete pouze připojení k internetu a VoIP telefonní přístroj, případně VoIP adaptér pro klasický analogový telefonní přístroj. Přístroje si můžete vybrat z naší nabídky.

Pokud vlastníte a chcete nadále použít klasický analogový přístroj, je možné využít VoIP adaptéru pro jeho připojení. Na počítači nebo mobilním telefonu/tabletu je možné použít místo telefonního přístroje pouze aplikaci pro volání přes SIP/VoIP.

VoIP volání z mobilního telefonu

Chcete-li k VoIP volání používat svůj mobilní telefon, nainstalujte si jednu z mnoha aplikací pro SIP/VoIP volání z obchodu s aplikacemi pro Váš typ operačního systému a aplikaci si nastavte dle námi dodaných přihlašovacích údajů. Mezi oblíbenými aplikacemi jsou např. CSipSimple, Zoiper IAX SIP VOIP Softphone, 3CX a další.

Výhody volání přes VoIP

Mezi hlavní výhody VoIP volání patří především nižší cena hovorů, nižší zřizovací poplatky (možnost využití PC telefonu), vteřinová tarifikace od začátku hovoru (pomocí které ušetříte na kratších hovorech) a hlavně telefonování mezi účastníky sítě WMS zcela zdarma po celém světě!

Mezi další možnosti, které Vám nabízíme k telefonnímu účtů patří např. online detailní výpisy hovorů a jejich zasílání e-mailem, přesměrování a VoiceMail nebo možnost přenesení stávajícího telefonního čísla, které máte přidělené od stávajícího telefonního operátora, pokud přecházíte k WMS.