Telefon

Díky VoIP (Voice over IP) telefonování voláte stejně jako s běžným pevným telefonním přístrojem. Máte své vlastní telefonní číslo a dovoláte se na pevné linky a mobilní telefony v ČR i do celého světa. V rámci naší sítě voláte navíc zdarma.

Levnější volání

  • VoIP volání
  • Levnější volání po ČR a do zahraničí
  • Vlastní veřejné telefonní číslo
  • Volání v rámci naší sítě zdarma
Tarify a ceny Chci si objednat levnější volání

Proč VoIP volání přes internet

VoIP volání nabízí nové možnosti v oblasti telefonování. Nemusíte využívat klasickou telefonní linku, ale stačí Vám pouze připojení k internetu přes které Vám umožníme telefonovat stejně jako s klasickou telefonní linkou. Výhodou je nižší cena hovorů v ČR, tak i do celého světa.

Volejte levněji do celého světa

Volejte do zahraničí za srovnatelnou cenu s cenou za volání místní. U nás jsou ceny za zahraniční volání téměř za stejnou cenu nebo i nižší než za volání v České republice! Navíc volání je s tarifikací po jedné vteřině již od začátku hovoru.

Přeneseme Vaše telefonní číslo

Aby byl pro Vás přechod na telefonování přes VoIP bezproblémový a nemuseli jste měnit své telefonní číslo, nabízíme Vám možnost převedení a zachování původního pevného telefonního čísla. Nemusíte tedy přátele nebo zákazníky informovat o novém čísle.

Základní ceny hovorů

    ve špičce mimo špičku
Pevné linky v ČR 0.91 Kč /min. 0.48 Kč /min.
Mobilní sítě v ČR 4.66 Kč /min. 4.66 Kč /min.
Volání v síti WMS zdarma zdarma

Všechny ceny hovorů

Máte zájem o naše služby?
Zavoláme Vám zpátky

Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.

Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.

Mohlo by Vás zajímat

Ceny souvisejících a servisních služeb

Optická síť / zřízení a aktivace služby

Aktivační poplatek za každé přidělené telefonní číslo zdarma
Měsíční paušální poplatek za každé přidělené telefonní číslo zdarma
Minimální měsíční hovorné za každé přidělené telefonní číslo* 61 Kč
Kompletní statistika hovorů a plateb (dostupná na webu 3 měsíce zpětně) zdarma
Detailní výpis hovorů zasílaný českou poštou 36 Kč
Doručování faktur v papírové podobě poštou 28 Kč
Doručování faktur v papírové podobě poštou (od 1. 2. 2023) 38 Kč
Manipulační poplatek za platby v hotovosti (od 1. 11. 2022) 89 Kč

*) V případě, že v kalendářním měsíci nedosáhne účet za hovorné minimálního měsíčního hovorného, bude účtován navíc k hovornému rozdíl minimálního měsíčního poplatku a skutečného hovorného v daném měsíci.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Kompletní ceník služeb ke stažení

Co budu potřebovat k VoIP volání?

K VoIP volání potřebujete pouze připojení k internetu a VoIP telefonní přístroj, případně VoIP adaptér pro klasický analogový telefonní přístroj. Přístroje si můžete vybrat z naší nabídky.

Pokud vlastníte a chcete nadále použít klasický analogový přístroj, je možné využít VoIP adaptéru pro jeho připojení. Na počítači nebo mobilním telefonu/tabletu je možné použít místo telefonního přístroje pouze aplikaci pro volání přes SIP/VoIP.

VoIP volání z mobilního telefonu

Chcete-li k VoIP volání používat svůj mobilní telefon, nainstalujte si jednu z mnoha aplikací pro SIP/VoIP volání z obchodu s aplikacemi pro Váš typ operačního systému a aplikaci si nastavte dle námi dodaných přihlašovacích údajů. Mezi oblíbenými aplikacemi jsou např. CSipSimple, Zoiper IAX SIP VOIP Softphone, 3CX a další.

Výhody volání přes VoIP

Mezi hlavní výhody VoIP volání patří především nižší cena hovorů, nižší zřizovací poplatky (možnost využití PC telefonu), vteřinová tarifikace od začátku hovoru (pomocí které ušetříte na kratších hovorech) a hlavně telefonování mezi účastníky sítě WMS zcela zdarma po celém světě!

Mezi další možnosti, které Vám nabízíme k telefonnímu účtů patří např. online detailní výpisy hovorů a jejich zasílání e-mailem, přesměrování a VoiceMail nebo možnost přenesení stávajícího telefonního čísla, které máte přidělené od stávajícího telefonního operátora, pokud přecházíte k WMS.