Zavřeno z důvodu karantény 1. - 7. 3. 2021

Z důvodu karantény budeme mít v týdnu od 1. - 7. března 2021 uzavřenou naší provozovnu pro veřejnost (provoz společnosti přerušen není).

Nebude tak možné přijímat hotovostní platby za poskytované služby. Úhradu služeb lze zaslat pouze na účet nebo vkladem v bance (dle platebních údajů na zaslané faktuře).

Poptávky, opravy a jiné požadavky zasílejte na info@wms.cz nebo telefonicky na 800 707 077.

Upozornění

Vážení zákazníci,
vzhledem k situaci a díky postupující nákaze a přijatých opatřeních české vlády jsme nuceni maximálně omezit osobní styk se zákazníky a zabezpečit ochranu zdraví našich zaměstnanců a klientů. Je velmi těžké pro nás zastavit běh společnosti, protože v posledních měsících jsme zaznamenali rekordní zájem o naše služby a zároveň jsme prováděli velmi složité infrastrukturní změny, které v budoucnu zajistí perfektní fungování služeb. Situace je bohužel mnohem horší než na jaře. Zároveň si uvědomujeme, jak důležité jsou v této době perfektně fungující služby a děláme pro to maximum.

Jsme tedy nuceni s okamžitou platností posunout veškeré montáže u klientů o 14 dní a úplně je v příštích dvou týdnech zastavit. Opravy u klientů budou prováděny s nejnižším možným rizikem nákazy – to znamená v domácnosti, či společnosti přijde technik do kontaktu pouze s jednou osobou. Tato osoba bude mít roušku při kontaktu s naším technikem. Pokud tyto podmínky nebudou dodrženy, nemůžeme danou činnost provést. Dále s okamžitou platností omezujeme vstup do naší provozovny. Pokud potřebujete vyměnit set-top box, či vadný router, je u nás otevřené okénko, kde zařízení předáte a my Vám zjistíme problém a buď vydáme nové, či provedeme opravu. Vstup do provozovny nebude umožněn. Hotovostní platby u nás v provozovně prosím omezte na minimum, nicméně budou možné.
Naše firma zajišťuje dále provoz telekomunikační sítě a celé naší infrastruktury v plném rozsahu a jakýkoli výpadek bude okamžitě řešen, prosíme o hlášení poruch pouze telefonicky na naší bezplatné lince, či emailem. Nechoďte prosím kvůli tomu k nám na provozovnu.

O případných změnách vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení, WMS s.r.o.

Digitální televize

Digitální a chytrá IPTV televize se špičkovou kvalitou obrazu a širokou nabídkou televizních kanálů. Samozřejmostí je vysílání v HD kvalitě nebo třeba zpětné zhlédnutí až 7 dnů. S naší chytrou televizí se nudit nebudete. Můžete ji sledovat také na tabletu a mobilu.

Televize

  • Až 146 kanálů (SD i HD)
  • Zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dnů
  • Sledování v TV, mobilu i tabletu
  • Špičková kvalita obrazu
  • Chytré funkce a jednoduché ovládání
Tarify a ceny Ověřit dostupnost televize

Zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dnů

S naší televizí můžete sledovat pořady na vybraných kanálech až 7 dnů po odvysílání. Nepřijdete tak o své oblíbené seriály, filmy nebo sportovní události. Pořady si tak jednoduše pustíte až v čase, který Vám nejvíce vyhovuje a nebo až přijdete z práce domů.

Špičková kvalita obrazu

Kvalita obrazu WMS TV je díky optimalizovaným algoritmům při zpracování streamu na špičkové úrovni. Televizní kanály v HD tak budou mít krásný, čistý a především ostrý obraz i nejnovější televizi s velkou úhlopříčkou.

Funkce pauza u živého vysílání

Chcete-li si odběhnout od sledování živého vysílání, můžete si obraz jednoduše pozastavit do doby, než se vrátíte. Poté můžete ve sledování opět pokračovat, aniž byste přišli o důležité okamžiky Vašeho oblíbeného pořadu.

Nahrávání oblíbených pořadů*

*) funkce dostupná pouze u televize na optické síti

Pokud víte, že nebudete v době vysílání oblíbeného pořadu doma nebo pokud chcete sledovat jeden pořad na jednom televizním kanálu, ale zároveň nechcete přijít o druhý, který běží souběžně na jiném kanálu, můžete využít další skvělé chytré funkce WMS TV, a tou je Nahrávání. Pokud připojíte do USB Vašeho set-top boxu paměťové médium (flash disk nebo externí disk), je možné nahrávat libovolné pořady pro jejich pozdější přehrání. Můžete tak sledovat svůj pořad později, než je vysílán v televizi.

Sledování na mobilu a tabletu

Služba TV Online Vám umožňuje sledovat televizní vysílání přes internet ve Vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Oblíbené pořady tak můžete sledovat třeba v obývacím pokoji, kuchyni, ale třeba i v ložnici, kde nemáte televizi.

Domácí přehrávač multimedií

V případě, že máte k set-top boxu připojené USB paměťové zařízení, jež je vyžadováno pro funkce Pauza a Nahrávání, a toto zařízení zároveň obsahuje složky s Vašimi daty, jako jsou videa, fotografie, hudební soubory nebo nahrané pořady, můžete si tyto multimediální soubory rovnou přehrát a prohlížet přímo na Vaší televizi.