Digitální televize

Digitální a chytrá IPTV televize se špičkovou kvalitou obrazu a širokou nabídkou televizních kanálů. Samozřejmostí je vysílání v HD kvalitě nebo třeba zpětné zhlédnutí až 7 dnů. S naší chytrou televizí se nudit nebudete. Můžete ji sledovat také na tabletu, mobilu nebo televizi s operačním systémem Android TV/Google TV.

Televize

  • Až 142 kanálů (SD i HD)
  • Zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dnů
  • Sledování v TV, mobilu i tabletu
  • Špičková kvalita obrazu
  • Chytré funkce a jednoduché ovládání
  • Aplikace pro Android TV/Google TV
Tarify a ceny Ověřit dostupnost televize

Zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dnů

S naší televizí můžete sledovat pořady na vybraných kanálech až 7 dnů po odvysílání. Nepřijdete tak o své oblíbené seriály, filmy nebo sportovní události. Pořady si tak jednoduše pustíte až v čase, který Vám nejvíce vyhovuje a nebo až přijdete z práce domů.

Špičková kvalita obrazu

Kvalita obrazu WMS TV je díky optimalizovaným algoritmům při zpracování streamu na špičkové úrovni. Televizní kanály v HD tak budou mít krásný, čistý a především ostrý obraz i nejnovější televizi s velkou úhlopříčkou.

Funkce pauza u živého vysílání

Chcete-li si odběhnout od sledování živého vysílání, můžete si obraz jednoduše pozastavit do doby, než se vrátíte. Poté můžete ve sledování opět pokračovat, aniž byste přišli o důležité okamžiky Vašeho oblíbeného pořadu.

Nahrávání oblíbených pořadů*

*) funkce dostupná pouze u televize na optické síti

Pokud víte, že nebudete v době vysílání oblíbeného pořadu doma nebo pokud chcete sledovat jeden pořad na jednom televizním kanálu, ale zároveň nechcete přijít o druhý, který běží souběžně na jiném kanálu, můžete využít další skvělé chytré funkce WMS TV, a tou je Nahrávání. Pokud připojíte do USB Vašeho set-top boxu paměťové médium (flash disk nebo externí disk), je možné nahrávat libovolné pořady pro jejich pozdější přehrání. Můžete tak sledovat svůj pořad později, než je vysílán v televizi.

Sledování na mobilu a tabletu

Služba TV Online Vám umožňuje sledovat televizní vysílání přes internet ve Vašem počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Oblíbené pořady tak můžete sledovat třeba v obývacím pokoji, kuchyni, ale třeba i v ložnici, kde nemáte televizi.

Sledujte na Android TV/Google TV

Televizi WMS TV můžete také sledovat na televizích nebo set-top boxech se systémem Android TV/Google TV. Jednoduše ve Vaší Android TV/Google TV televizi nebo set-top boxu hledejte v obchodě Google Play název aplikace WMS TV.

Stáhnout aplikaci v obchodu Google Play…


Domácí přehrávač multimedií

V případě, že máte k set-top boxu připojené USB paměťové zařízení, jež je vyžadováno pro funkce Pauza a Nahrávání, a toto zařízení zároveň obsahuje složky s Vašimi daty, jako jsou videa, fotografie, hudební soubory nebo nahrané pořady, můžete si tyto multimediální soubory rovnou přehrát a prohlížet přímo na Vaší televizi.

*) platí pro vybrané set-top boxy s podporou USB