Digitální televize

Televize WMS TV se nově mění na FajnTelku. S novým názvem přichází ještě více možností sledování televize. Nově nabízíme aplikace pro chytré televize (Samsung, LG, Sony, Philips a další), set-top boxy, mobilní telefony nebo tablety s OS Android, Apple iOS, Apple TV, Android TV nebo Google TV. Mezi další přednosti patří kvalitní informace o pořadech s hodnocením, možnost vlastních nahrávek a samozřejmě sledování televize odkudkoli.

Televize

FajnTelka - internetová televize
  • Až 127 televizních kanálů
  • Zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dnů
  • Nahrávky až 120 hodin
  • Sledování odkudkoli v EU
  • Na set-top boxu i smart TV
  • Na Androidu nebo iOS

od 149 Kč měsíčně

Tarify a ceny Mám zájem
Android TV Apple TV iOS Samsung TV LG TV Android Web Windows

Doporučené pořady

Nevíte na co se chcete dívat, nebo si chcete najít pořad podle žánru? Využijte naše doporučení a seskupení vysílaných pořadů dle žánru. Přehledný průvodce výběrem včetně detailu a hodnocení pořadu Vám pomůže rychle najít zajímavý pořad ke sledování.

Zpětné zhlédnutí a timeshift

Sledujte oblíbené pořady zpětně až 7 dnů. S archivem vysílání se Vám nestane, že byste propásli svůj oblíbený pořad. Jednoduše si najdete v televizním programu již odvysílaný pořad a pustíte si jej od začátku nebo libovolného času. Je jen na vás, kdy se budete na pořady dívat.

Během sledování živého vysílání si můžete také pořad kdykoli pozasavit (pauza) nebo přetočit zpět. Můžete si tak v klidu odskočit a nebo si přehrát vybranou scénu znovu a ihned během sledování právě vysílaného pořadu.

Televizní program

S námi máte vždy k dispozici přesné informace o pořadech a přehledný televizní program, který je 6x denně aktualizovaný. Jednoduše a rychle se dozvíte, co se právě vysílá, co teprve poběží a nebo naopak, jaké pořady jste zmeškali. Ty si pak můžete zpětně pustit z archivu. Součástí informací o pořadu je i hodnocení vycházející z dat internetových filmových databází.

Nahrávky oblíbených pořadů

S touto funkcí máte možnost uchovat pořady nahrané nad rámec archivu. Jednoduše si označíte oblíbené pořady a poté je najdete v sekci nahrávek, kde si pořady můžete jednoduše přehrát.


Tisíce hodin zábavy

S FajnTelkou se nudit nebudete! Díky archivu vysílání máte k dispozici tisíce hodin filmů a pořadů.

Jednoduché ovládání

Rychle a snadno si ovládání osvojíte. Aplikace reaguje svižně, vše je intuitivní, jednoduché a komfortní.

HD kvalita

V nabídce najdete mnoho kanálů, které vysílají v HD kvalitě, což Vám zaručí vždy ostrý a krásný obraz.

Na všech zařízeních

FajnTelka je dostupná pro různé typy zařízení - od chytré televize, po telefony, tablety nebo počítače. Sledujte TV na kterémkoli zařízení.

Dostupné v celé EU

Ať jedete na chatu, pracovní cestu nebo dovolenou, naší televizi můžete mít stále při sobě všude tam, kde je vhodné připojení k internetu.

Dětská ochrana

Kanály a pořady pro dospělé jsou chráněny bezpečnostním PINem, který znemožní sledování nevhodného obsahu dětmi.

Řazení kanálů

Všechny televizní kanály si můžete seřadit podle toho, jak Vám to vyhovuje. Ty, které nejraději sledujete, si přesunete na začátek a ty pro Vás nezajímavé budou na konci.

Skupiny kanálů

Vytvořte si vlastní skupiny kanálů. Můžete si kanály rozdělit třeba na filmové, sportovní, dokumentární apod. navíc každý z rodiny může mít svou vlastní skupinu napříč žánry.

Snadná instalace

Aplikaci najdete v oficiálních obchodech pro jednotlivá zařízení a operační systémy.

FajnTelka - internetová televize

Máte zájem o naše služby?
Zavoláme Vám zpátky

Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.

Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.