WMS s.r.o.

Společnost WMS vznikla v roce 2001. Za svého působení na trhu se dokázala vypracovat z malého poskytovatele internetového připojení a výrobce internetových stránek a aplikací ve významného regionálního telekomunikačního operátora s působností v Ústeckém kraji, poskytujícího komplexní služby v oblasti připojení Internetu, televizních a hlasových služeb.

Jsme tým odborníků

Disponujeme vlastním vývojovým týmem, který je v této velikosti ojedinělou záležitostí. Umožňuje nám to poskytnout zákazníkům služby bez toho, abychom je překupovali u jiných firem, či operátorů. To jim dává jistotu, že za funkčnost služeb zodpovídá pouze naše společnost a nikdy se nebudeme vymlouvat na třetí osoby a budeme vždy plně kompetentní v řešení problémů a nových požadavků.

Stále se zlepšujeme

Jsme schopni služby dále posouvat, a přizpůsobovat zákazníkům a používat v nich lokální zdroje – místní TV, média apod. Smluvní vztah má zákazník pouze s námi.

Máme co nabídnout

Mezi nabízené telekomunikační služby patří zejména připojení domácností a firem k internetu, poskytování televizního vysílání (IPTV a  OTT), internetová telefonie (VOIP) a poskytování souvisejících služeb vlastního data centra.

Na dostupnosti nám záleží

Telekomunikační síť WMS-net je nyní dostupná na větší části území Ústeckého kraje, přičemž vlastní infrastrukturou disponuje v přibližně 50ti městech a obcích.


WMS s.r.o.