Digitální televize


FajnTelka

Převod WMS TV
na FajnTelku

Od 1. 1. 2023 bude probíhat u stávajících zákazníků převod služby WMS TV na novou televizi FajnTelka, která původní službu zcela nahradí.

FajnTelka přináší především podporu pro chytré televize (Samsung, Sony, Philips, LG, a další), set-top boxy (Android TV, Google TV, Apple TV), nebo telefony nebo tablety se systémy Android a iOS. Mezi novými funkcemi najdete možnost vlastních nahrávek pořadů až 120 hodin nebo přehledný a kvalitní TV program. Sledování odkudkoli v EU je samozřejmostí. Více informací o FajnTelce

Jak bude převod probíhat?

1

Vyčkejte na e-mail s aktivací FajnTelky

Převod zákazníků bude probíhat postupně ve vlnách. Jakmile se na Vás dostane řada, zašleme Vám e-mail s informací o aktivaci FajnTelky společně s přihlašovacím jménem a heslem ke sledování a správě FajnTelky.

Přihlašovací údaje si bezpečně uložte - budete je potřebovat k instalaci a aktivaci aplikace do televize, set-top boxu nebo dalších zařízení.

2

Nainstalujte si aplikaci FajnTelka

Jakmile od nás obdržíte aktivační e-mail, nainstalujte si do svých zařízení aplikaci FajnTelka (seznam podporovaných zařízení) a aktivujte/přihlaste se dle návodu k použití.

FajnTelku můžete aktivovat až na 4 zařízeních. Můžete si ji tak nainstalovat také do mobilu nebo tabletu a sledovat TV třeba na cestách.

3

Původní televize se za 3 dny vypne

Na změnu aplikace z WMS TV na FajnTelku máte 3 dny. Po tuto dobu Vám poběží obě služby. Následně se Vám WMS TV vypne a nebude již fungovat.

Původní aplikaci WMS TV tak můžete bez obav odinstalovat - již ji nebudete potřebovat.

Chcete FajnTelku dříve
nebo jen chcete poradit?

Zavolejte nám na bezplatnou linku.
+420 800 707 077


Více o FajnTelce