Hledáme technika telekomunikačních služeb

Jste nadšenec do technologií? Je pro Vás práce v oblasti IT koníčkem? Pošlete nám svůj životopis na krejcova@wms.cz.   Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz B
  • základní znalost a zájem o IT obor
  • elektro vzdělání výhodou
Spolu se zaměstnaneckými benefity, pevnou pracovní dobou a jistotou stálého příjmu Vám nabízíme perspektivní práci v přátelské atmosféře.

Prima bez reklam

Od 1.6.2022 zavádí skupina FTV Prima u všech svých stanic omezení přetáčení reklam, které bude platit u všech poskytovatelů internetové televize. Pokud chcete na naší televizi FajnTelka u stanic Primy okamžitě přeskakovat reklamy i nadále, můžete si zakoupit doplňkový balíček Prima bez reklam.


Balíček Prima bez reklam

Sledujte pořady na stanicích skupiny FTV Prima bez omezení přetáčení reklam a navíc s možností okamžitého přeskočení reklamy.

+ 69 Kč měsíčně

Mám zájem

Jak funguje omezení reklam stanic FTV Prima?


Prima bez reklam

Omezení
přetočení reklamy

Během sledování pořadu je třeba zhlédnout vždy povinné reklamní bloky. Reklamy v těchto časech nelze přeskočit a přetočení pořadu během tohoto bloku nebude možné. Jakmile povinná reklama skončí (cca 3 min.), můžete opět libovolně přetáčet nebo rovnou přeskočit na konec reklamního bloku.

Sledování reklamy v pořadu, který ještě neskončil

Pokud sledujete pomocí timeshiftu pořad, který dle televizního programu ještě neskončil, je nutné zhlédnout reklamu v celé její délce a nelze ji přeskočit po zhlédnutí povinného bloku.

V první minutě
kamkoli

V první minutě sledování pořadu z TV Archivu můžete přetáčet kamkoli, a to i přes povinné reklamní bloky. Můžete tak bez omezení přeskočit na čas rozkoukaného pořadu a pokračovat ve sledování. Po první minutě opět začne platit, že nelze přetáčet povinné reklamní bloky.

Zvýraznění
reklamních bloků

Novinkou je nyní u stanic FTV Prima barevné odlišení časů reklamních bloků přímo v časové ose při přetáčení pořadu. Lépe se tak orientujete v pořadu, kde se nacházi reklama a kde pokračuje pořad.

Chcete mít zpět
možnost přeskočení reklam?

Pokud, chcete reklamy libovolně přetáčet nebo přeskakovat, můžete si pořídit balíček Prima bez reklam za 69 Kč/měs. Můžete pak reklamy přeskakovat okamžitě po jejím začátku.

Pořiďte si balíček Prima bez reklam

a sledujte pořady bez omezení přetáčení reklam a navíc s výhodou rychlého přeskočení všech reklam na konec reklamního bloku.

Mám zájem
Služba Prima bez reklam je určena pouze pro zákazníky využívající službu WMS TV.