Omezení provozní doby 12. 12. 2023

Chtěli bychom informovat, že v úterý 12. 12. 2023 budeme mít z provozních důvodů otevřeno v naší provozovně pouze do 12:00. Děkujeme za pochopení.

Přejděte k nám jednoduše

Převod služeb připojení k internetu nebyl nikdy jednodušší. S převodem Vám pomůžeme. Nemusíte vůbec kontaktovat stávajícího poskytovatele, postaráme se o to sami.

Vyberte si internetový tarif

Vyberte si službu a tarif připojení k internetu, o který máte zájem. Pro více informací nebo prověření dostupnosti služby na konkrétní adrese nám zavolejte za zákaznickou linku zdarma.

Připravte si kód pro přenos

U současného poskytovatele získáte tzv. OKU kód pro přenos služeb. Obvykle je k dispozici v online zákaznickém centru nebo smlouvě. Ten je třeba nám poté sdělit.

My vše vyřídíme

V domuveném termínu Vás připojíme a zajistíme automatické ukončení služby u současného poskytovatele, aniž byste jej museli ještě sami kontaktovat. Jednoduše se o vše sami postaráme.

Máte zájem o naše služby?
Zavoláme Vám zpátky

Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.

Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.

Co je OKU kód pro převod služeb a jak ho zjistím?

Pro přechod od jiného poskytovatele budete potřebovat tzv. ověřovací kód účastníka (OKU). Jedná se o jedinečný kód, který Vám sdělí posykovatel a má obvykle 14 znaků.

OKU kód najdete obykle v online zákaznickém centru nebo na smlouvě s poskytovatelem. Popř. si jej vyžádejte telefonicky.