Televize

TV Archiv

Celý týden si můžete pustit zmeškané pořady jak v televizi, tak v počítači, tabletu nebo v chytrém telefonu

Jedinečná služba pro uživatele digitální televize společnosti WMS. Jedná se o tzv. personální archiv vysílaných televizních pořadů (u vybraných kanálů. Zjednodušeně řečeno, už nemusíte napjatě čekat, až začne váš oblíbený pořad nebo film. Pokud vyrazíte na víkend pryč, nepřijdete o to, na co jste čekali celý týden - stačí si to nechat nahrát.

Archiv
Až7
dní

TV archiv je služba, která umožňuje divákovi u vybraných kanálů shlédnout zmeškané pořady právě tehdy, když se mu to hodí. Tuto službu nabízíme všem našim klientům*. Na servery společnosti WMS s. r. o. je možno si nechat nahrát všechny pořady na vybraných kanálech a ty jsou zde archivovány po dobu až 7 dnů od jejich odvysílání!

Podporovaná zařízení Set-top boxy MAG a Juice Mini
Počítače a mobilní zařízení
Služba je dále podporována všemi moderními internetovými prohlížeči a příslušnými desktopovými operačními systémy a mobilními operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone, případně v nativních aplikacích vybraných televizí Smart TV.
Nahrávání pořadů probíhá automaticky, čímž Vám, divákům, odpadá nutnost nastavovat nahrávání. Jednoduše řečeno, všechny kroky spojené s tím, abyste se na svůj pořad podívali, kdy chcete, udělá společnost WMS s.r.o. za Vás, pokud jí k tomu dáte souhlas. Ovládání personálního archivu je velmi jednoduché a není nutné dokupovat nebo pořizovat další techniku. Jediné, co potřebujete, je samotný ovladač již instalovaného set-top boxu.

NEJEN ARCHIV!
Využívejte také
chytré funkce:

Pauza TV - U služby TV Archiv můžete využívat oblíbenou funkci Pauza bez připojeného USB disku. S touto funkcí můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a následně se k němu vrátit zpět.

Dívat se od začátku - Stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek. Pokud přijdete k televizoru pozdě a Váš pořad už začal, tak jednoduše využijte tuto skvělou funkci a podívejte se v danou chvíli na celý pořad od začátku.

Posun a přetáčení v čase - Můžete kontinuálně přecházet z živého vysílání do archivu vysílání a přetáčet i o několik pořadů zpět a následně zase vpřed. Díky inteligentnímu zrychlování, které se přizpůsobuje délce stisku klávesy, je přetáčení zcela rychlé a přehledné.

Vyhledávání pořadů - Pomocí vyhledávacího panelu s klávesnicí můžete zadat klíčovou frázi, část názvu požadovaného pořadu apod. a vyhledat tak veškerý jeho výskyt v televizním programu či v archivu vysílání.

Inteligentní EPG - prostřednictvím velice kvalitního EPG (programového průvodce) se dozvíte všechny potřebné informace o požadovaných pořadech. Inteligentní funkce Vám dovolí např. vypisovat všechny díly stejného pořadu, zobrazovat detailní informace o pořadu, nastavovat upozornění na blížící se začátek konkrétního pořadu ad.

Kolik služba stojí?

TV Archiv + TV Online
TipZdarma 27 Kč
Měsíčně s DPH
30 Kč
Měsíčně s DPH
Cena je platná
s TV balíčkem
WMS TV Profi
Cena je platná
s TV balíčkem
WMS TV Klasik
Cena je platná
s TV balíčkem
WMS TV Mini
TV Archiv
59 Kč
Měsíčně s DPH
Cena samostatné
služby
TV Online
79 Kč
Měsíčně s DPH
Cena samostatné
služby

TV Online

Služba WMS TV Online Vám umožňuje sledovat televizní vysílání určitých kanálů přes internet. Televizi je tak možné sledovat přímo pomocí webového prohlížeče ve Vašem počítači a také na tabletech a telefonech s operačním systémem Apple iOS, Android či Windows Phone.

Služba je podporována všemi moderními internetovými prohlížeči a příslušnými desktopovými operačními systémy a mobilními operačními systémy Google Android, Apple iOS a Windows Phone.
tv.wms.cz
Pozor! Věděli jste, že...

Službu TV Archiv a službu TV Online si můžete zakoupit i v případě, že od naší společnosti využíváte pouze internetový tarif z nabídky WMS CITY? Není třeba objednávat jakýkoliv standardní programový balíček z naší TV nabídky a televizi tak můžete přesto sledovat na Vašem PC nebo na mobilních zařízeních!

Objednat Ptejte se
Funkce Pauza Funkce je podporována pouze na optické síti WMS se set-top boxem MAG 250, 254/255 a 256/257. Funkce vyžaduje, aby bylo k USB portu set-top boxu připojené funkční USB úložiště (není součástí balení dodávaných set-top boxů) s dostatečnou volnou kapacitou (např. externí disk, USB flash disk apod.). Funkce je aktivní u vybraných kanálů. Pokud využíváte zároveň službu TV Archiv, tak můžete funkci pauza u vybraných kanálů využívat i bez připojeného USB úložiště. Více o službě TV Archiv.

Funkce Pauza

Znáte ty situace, kdy v televizi sledujete napínavou scénu a na plotně se Vám vaří těstoviny, které měly být už minimálně 5 minut scezené, v ložnici zrovna pláče dítko, kterému vypadl dudlík nebo si prostě už nutně potřebujete odskočit na toaletu...

Abyste nezmeškali klíčovou scénu filmu, připravili jsme pro Vás bezkonkurenční funkci Pauza, která Vám umožní dočasně zastavit živé televizní vysílání, vyřídit si potřebné věci a pak si film opět pustit od místa, kde jste jej opustili. Vysílání může být pozastaveno až 4 hodiny a s WMS TV už nikdy nic důležitého nepropásnete!

Pro více informací neváhejte volat na bezplatnou linku 800 707 077
Funkce je podporována pouze na optické síti WMS se set-top boxem MAG 250, 254/255 a 256/257. Funkce vyžaduje, aby bylo k USB portu set-top boxu připojené funkční USB úložiště (není součástí balení dodávaných set-top boxů) s dostatečnou volnou kapacitou (např. externí disk, USB flash disk apod.). Funkce je aktivní u vybraných kanálů.

Nahrávání

Pokud víte, že nebudete v době vysílání oblíbeného pořadu doma nebo pokud chcete sledovat jeden pořad na jednom televizním kanálu, ale zároveň nechcete přijít o druhý, který běží souběžně na jiném kanálu, můžete využít další skvělé chytré funkce WMS TV, a tou je Nahrávání. Pokud připojíte do USB Vašeho set-top boxu paměťové médium (flash disk nebo externí disk), je možné nahrávat libovolné pořady pro jejich pozdější přehrání. Můžete tak sledovat svůj pořad později, než je vysílán v televizi.

Funkce
Od začátku

Pokud k televizi dorazíte později a Váš pořad již před pár minutami začal, můžete využít další chytrou funkci WMS TV - Přehrání pořadu od začátku. Právě vysílaný pořad si tak vrátíte na jeho začátek a nic Vám již neunikne.

Funkce Upozornění

Pomocí této chytré funkce WMS TV si můžete v televizním programu nastavovat upozornění na konkrétní pořady, které nechcete propásnout. Před začátkem vybraného pořadu Vám v televizi vyskočí upomínka.

Funkce Přehrávač médií

V případě, že máte k set-top boxu připojené USB paměťové zařízení, jež je vyžadováno pro funkce Pauza a Nahrávání, a toto zařízení zároveň obsahuje složky s Vašimi daty, jako jsou videa, fotografie, hudební soubory nebo nahrané pořady, můžete si tyto multimediální soubory rovnou zobrazit a prohlížet přímo na Vaší televizi.

Funkce je podporována pouze se set-top boxem MAG 250, 254/255 a 256/257. Funkce vyžaduje, aby bylo k USB portu set-top boxu připojené funkční USB úložiště (není součástí balení dodávaných set-top boxů) s dostatečnou volnou kapacitou (např. externí disk, USB flash disk apod.). Funkce je aktivní u vybraných kanálů.
Media Player
Podporované typy souborů Video formáty: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, ASF, QT, WMV  Audio formáty:MP3, MPA, M4A, WMA (volitelné), OGG, WAV  Obrazové formáty: JPEG, PNG, BMP, GIF, RAW
Nevíte si rady? Zavolejte nám zdarma 800 707 077
Služba WMS TV je dostupná
pouze v síti společnosti WMS!

Ověřte si dostupnost optické sítě

Ověřte si dostupnost bezdrátové sítě


19 01 Nový kanál Seznam.cz HD, přesun Relax a Rebel a studiové streamy České televize
19.01.2018 | Vážení zákazníci, dnešním dnem byl do TV mini přidán kanál Seznam.cz HD. Kanály Relax a Rebel se staly od 1.1.2018 placenými a tudíž byly přesunuty do nabídek TV Klasik a TV Profi, OTT TV Klasik a OTT TV Profi, v nabídkách TV Mini již nebudou k dispozici. Dnešním dnem jsme zprovoznili odběr studiový…
09 11 Zrychlujeme a představujeme nové tarify
09.11.2017 | Vážení zákazníci... Rekonstrukce "Core" naší sítě je u konce. Od 1.12.2017 zvyšujeme rychlosti u tarifů City Klasik a Gpon Klasik na 500 Mbit/s obousměrně a u tarifů City Profi a Gpon Profi na 1Gbps/s obousměrně. Navíc začneme nabízet tarif City Mini Exclusive a Gpon Mini Exclusive s rychlostí 300 M…
13 10 Plánovaná údržba sítě
13.10.2017 | Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o plánovaných pracích na síti WMS-NET v období od 16. 10. až 20. 10. 2017 vždy v časech mezi 01:00 - 05:00. Během uvedené doby může docházet k výpadkům dodávaných služeb. Důvodem je upgrade stávající infrastruktury na 10Gbit. Děkujeme za pochopení.
25 09 Nový televizní kanál TUTY
25.09.2017 | Nově jsme přidali (všem do již základní televizní nabídky) nový kanál TUTY, který je určen pro všechny děti a teenagery. Již nyní ho můžete začít sledovat na svých set-top-boxech nebo TV online.
Facebook WMS

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a sledujte aktuální informace, zajímavé tipy a soutěžte o atraktivní ceny.


Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít