Telefon
 

Telefon | Vše o internetovém volání VoIP

Volání na pevnou linku i mobilní telefony

Pomocí VoIP (Voice over IP) telefonování telefonujete stejně jako s běžným telefonním přístrojem. Máte své vlastní telefonní číslo a dovoláte se na pevné linky a mobilní telefony v ČR i do celého světa. V rámci naší sítě voláte navíc zdarma.

Rozdílem od klasického telefonního přenosu je ten, že VoIP volání využívá internetového připojení.


Co budete potřebovat?

K volání v síti potřebujete pouze připojení k internetu a VoIP telefonní přístroj, případně VoIP adaptér pro klasický analogový telefonní přístroj. Přístroje si můžete vybrat z naší nabídky.

Pokud vlastníte a chcete nadále použít klasický analogový přístroj, je možné využít VoIP adaptéru pro jeho připojení. Pro majitele PC je možné použít místo telefonního přístroje pouze softwarový telefon, který naistalujete do svého počítače nebo v podobě mobilní aplikace do svého mobilního zařízení.

Výhody volání přes VoIP

Mezi hlavní výhody VoIP volání patří především nižší cena hovorů, nižší zřizovací poplatky (možnost využití PC telefonu), vteřinová tarifikace od začátku hovoru (pomocí které ušetříte na kratších hovorech) a hlavně telefonování mezi účastníky sítě WMS zcela zdarma po celém světě!

Mezi další možnosti, které Vám nabízíme k telefonnímu účtů patří např. online detailní výpisy hovorů a jejich zasílání e-mailem, přesměrování a VoiceMail nebo možnost přenesení stávajícího telefonního čísla, které máte přidělené od stávajícího telefonního operátora, pokud přecházíte k WMS.

Objednat nyníPřejít k online poptávce služeb

Proč VoIP volání přes internet?

Internetové volání (VoIP) nabízí nové možnosti v oblasti telefonování. Nemusíte využívat klasickou telefonní linku, ale stačí Vám pouze připojení k internetu přes které Vám umožníme telefonovat stejně jako s klasickou telefonní linkou. Výhodou je mnohem nižší cena hovorů v ČR, tak i do celého světa.


Volejte do celého světa!

Volejte do zahraničí za srovnatelnou cenu s cenou za volání místní. U nás jsou ceny za zahraniční volání téměř za stejnou cenu nebo i nižší za volání v České republice! Navíc volání s tarifikací po jedné vteřině od začátku hovoru.


Nechte si své telefonní číslo!

Aby byl pro Vás přechod na telefonování přes VoIP bezproblémový a nemuseli jste měnit své telefonní číslo, nabízíme Vám možnost zachování původního telefonního čísla. Nemusíte tedy své přátele nebo zákazníky informovat o novém čísle.


Volejte v síti WMS ZDARMA!

V případě, že budete volat na telefon provozovaný v rámci VoIP sítě WMS, voláte zcela zdarma. Volejte tak se svými příteli bezplatně a neomezeně 24 hodin denně!

NEXU | Software | Webdesign | Graphics
WMS TV Archiv WMS TV Online
Kontakty WMS s.r.o.

09 11 Zrychlujeme a představujeme nové tarify
09.11.2017 | Vážení zákazníci... Rekonstrukce "Core" naší sítě je u konce. Od 1.12.2017 zvyšujeme rychlosti u tarifů City Klasik a Gpon Klasik na 500 Mbit/s obousměrně a u tarifů City Profi a Gpon Profi na 1Gbps/s obousměrně. Navíc začneme nabízet tarif City Mini Exclusive a Gpon Mini Exclusive s rychlostí 300 M…
13 10 Plánovaná údržba sítě
13.10.2017 | Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o plánovaných pracích na síti WMS-NET v období od 16. 10. až 20. 10. 2017 vždy v časech mezi 01:00 - 05:00. Během uvedené doby může docházet k výpadkům dodávaných služeb. Důvodem je upgrade stávající infrastruktury na 10Gbit. Děkujeme za pochopení.
25 09 Nový televizní kanál TUTY
25.09.2017 | Nově jsme přidali (všem do již základní televizní nabídky) nový kanál TUTY, který je určen pro všechny děti a teenagery. Již nyní ho můžete začít sledovat na svých set-top-boxech nebo TV online.
03 08 Naše síť je připojena rychlostí 2x 10 Gbit/s
03.08.2017 | Dnešním dnem byla naše síť připojena do Pražského datacentra CE COLO přes dva datové okruhy o celkové rychlosti 20 Gbit/s. Okruhy jsou zcela nezávislé i co se týče fyzického vedení - každý z nich vede zcela jinou trasou - to významně zvyšuje spolehlivost sítě a umožní nám to zaměřit se i na náročněj…
Facebook WMS

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a sledujte aktuální informace, zajímavé tipy a soutěžte o atraktivní ceny.


Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít