Upozornění

Vážení zákazníci,
vzhledem k situaci a díky postupující nákaze a přijatých opatřeních české vlády jsme nuceni maximálně omezit osobní styk se zákazníky a zabezpečit ochranu zdraví našich zaměstnanců a klientů. Je velmi těžké pro nás zastavit běh společnosti, protože v posledních měsících jsme zaznamenali rekordní zájem o naše služby a zároveň jsme prováděli velmi složité infrastrukturní změny, které v budoucnu zajistí perfektní fungování služeb. Situace je bohužel mnohem horší než na jaře. Zároveň si uvědomujeme, jak důležité jsou v této době perfektně fungující služby a děláme pro to maximum.

Jsme tedy nuceni s okamžitou platností posunout veškeré montáže u klientů o 14 dní a úplně je v příštích dvou týdnech zastavit. Opravy u klientů budou prováděny s nejnižším možným rizikem nákazy – to znamená v domácnosti, či společnosti přijde technik do kontaktu pouze s jednou osobou. Tato osoba bude mít roušku při kontaktu s naším technikem. Pokud tyto podmínky nebudou dodrženy, nemůžeme danou činnost provést. Dále s okamžitou platností omezujeme vstup do naší provozovny. Pokud potřebujete vyměnit set-top box, či vadný router, je u nás otevřené okénko, kde zařízení předáte a my Vám zjistíme problém a buď vydáme nové, či provedeme opravu. Vstup do provozovny nebude umožněn. Hotovostní platby u nás v provozovně prosím omezte na minimum, nicméně budou možné.
Naše firma zajišťuje dále provoz telekomunikační sítě a celé naší infrastruktury v plném rozsahu a jakýkoli výpadek bude okamžitě řešen, prosíme o hlášení poruch pouze telefonicky na naší bezplatné lince, či emailem. Nechoďte prosím kvůli tomu k nám na provozovnu.

O případných změnách vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení, WMS s.r.o.

Přejděte na bezdrátový 5G internet

Nabíráme
rychlost
i na bezdrátu!

Rychlost až 300 Mbit/s na bezdrátovém připojení k internetu! Připojte se pomocí 5G technologie a využijte bezdrátový internet naplno. Užijte si surfování po internetu, sledování videí ve 4K, bleskurychlou práci s daty v cloudu, nebo hraní her s minimální latencí.

Zjistit dostupnost Přehled tarifů

Již připojeno 109 lokalit

Zjistit dostupnost

  • Připojení na nejnovější 5G technologii
  • Rychlost až 300 Mbit/s na bezdrátu!
  • Spolehlivé připojení na bezdrátové 5G síti
  • Cena od 364 Kč měsíčně

Již pokryté lokality

Ve všech uvedených lokalitách již máme 5G vysílače pro připojení k internetu. Dostatečný signál pro spolehlivé připojení je v okolí až do 1 km od našeho 5G vysílače.

Pokud se nacházíte v této oblasti, bude možné Vás připojit. Kvalitu signálu v místě Vašeho připojení Vám ale budeme muset pro jistou zdarma prověřit.


Máte zájem o bezdrátový 5G internet?

Více informací na na bezplatné lince
+420 800 707 077

Mám zájem o připojení