O společnosti

Společnost WMS vznikla v roce 2001. Za svého působení na trhu se dokázala vypracovat z malého poskytovatele internetového připojení a výrobce internetových stránek a aplikací ve významného regionálního telekomunikačního operátora s působností v Ústeckém kraji, poskytujícího komplexní služby v oblasti připojení Internetu, televizních a hlasových služeb.

Společnost disponuje vlastním vývojovým teamem, který je v této velikosti ojedinělou záležitostí. Umožňuje nám to poskytnout zákazníkům služby bez toho, abychom je překupovali u jiných firem, či operátorů. To jim dává jistotu, že za funkčnost služeb zodpovídá pouze naše společnost a nikdy se nebudeme vymlouvat na třetí osoby a budeme vždy plně kompetentní v řešení problémů a nových požadavků. Jsme schopni služby dále posouvat, a přizpůsobovat zákazníkům a používat v nich lokální zdroje – místní TV, média apod. Smluvní vztah má zákazník pouze s námi.

Mezi nabízené telekomunikační služby patří zejména připojení domácností a firem k internetu, poskytování televizního vysílání (IPTV a  OTT), internetová telefonie (VOIP) a poskytování souvisejících služeb vlastního data centra. Telekomunikační síť WMS-net je nyní dostupná na větší části území Ústeckého kraje, přičemž vlastní infrastrukturou disponuje v přibližně 50ti městech a obcích.

NEXU | Software | Webdesign | Graphics
Kontakty WMS s.r.o.

19 01 Nový kanál Seznam.cz HD, přesun Relax a Rebel a studiové streamy České televize
19.01.2018 | Vážení zákazníci, dnešním dnem byl do TV mini přidán kanál Seznam.cz HD. Kanály Relax a Rebel se staly od 1.1.2018 placenými a tudíž byly přesunuty do nabídek TV Klasik a TV Profi, OTT TV Klasik a OTT TV Profi, v nabídkách TV Mini již nebudou k dispozici. Dnešním dnem jsme zprovoznili odběr studiový…
09 11 Zrychlujeme a představujeme nové tarify
09.11.2017 | Vážení zákazníci... Rekonstrukce "Core" naší sítě je u konce. Od 1.12.2017 zvyšujeme rychlosti u tarifů City Klasik a Gpon Klasik na 500 Mbit/s obousměrně a u tarifů City Profi a Gpon Profi na 1Gbps/s obousměrně. Navíc začneme nabízet tarif City Mini Exclusive a Gpon Mini Exclusive s rychlostí 300 M…
13 10 Plánovaná údržba sítě
13.10.2017 | Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o plánovaných pracích na síti WMS-NET v období od 16. 10. až 20. 10. 2017 vždy v časech mezi 01:00 - 05:00. Během uvedené doby může docházet k výpadkům dodávaných služeb. Důvodem je upgrade stávající infrastruktury na 10Gbit. Děkujeme za pochopení.
25 09 Nový televizní kanál TUTY
25.09.2017 | Nově jsme přidali (všem do již základní televizní nabídky) nový kanál TUTY, který je určen pro všechny děti a teenagery. Již nyní ho můžete začít sledovat na svých set-top-boxech nebo TV online.
Facebook WMS

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a sledujte aktuální informace, zajímavé tipy a soutěžte o atraktivní ceny.


Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít