Internet
 

Internet | Optická síť - Internetové tarify

Nejspolehlivější, nejrychlejší a nejmodernější technologie internetového připojení pomocí optického kabelu, který je veden od poskytovatele přímo k zákazníkovi do domu nejvyšší možnou rychlostí a spolehlivostí.


Ne každý poskytovatel internetu Vám poskytne opravdu použitelnou rychlost pro odesílání dat z Vašeho počítače směrem do internetu. V praxi se jedná např. o sdílení/odeslání Vašich videí na Facebook nebo server Youtube, nahrání objemného archivu s fotografiemi na disk Google Drive a jiné manipulace s většími objemy dat ve Vašich cloudových službách. S nedostatečně rychlým uploadem se tyto úkony mohou stát až neuskutečnitelné, nebo přinejmenším velice časově náročné. Společnost WMS Vám, jako jedna z mála, nabízí stejné rychlosti jak pro stahování dat, tak pro jejich odeslání. Vyberte si z následujících tarifů.

Tarif Rychlost Cena
(za měsíc)
     
CITY Mini
CITY GPON Mini
100 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 340 Kč
CITY Mini exclusive
CITY GPON Mini exclusive
300 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 340 Kč
(jednorázový zřizovací poplatek 499 Kč)
CITY Klasik
CITY GPON Klasik
500 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 565 Kč
CITY Profi
CITY GPON Profi
1 000 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 999 Kč
CITY Senior
CITY GPON Senior*
10 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 150 Kč
(jednorázový zřizovací poplatek 899 Kč)
     
Služba WMS TV Online 50 Kč
Služba WMS TV Archiv (možno připlatit ke službe WMS TV Online) 59 Kč
     

Objednat nyníPřejít k online poptávce služeb

• OBOUSMĚRNĚ - rychlost odesílání a přijímání je shodná • CITY Mini používá technologii FTTB • GPON Mini používá technologii FTTH - GPON • Veřejná statická IPv4 adresa v ceně tarifu,vyjma tarifů CITY Senior, GPON Senior a tarifů Mini. • *Tarify Senior jsou určeny pro občany v důchodu a trvalým pobytem v místě připojení (tarify jsou poskytovány pouze na optické síti dle technologie připojení budovy - pokrytí je zde), zřizovací poplatek pro tarify City Senior a GPON senior je 899 Kč • Uvedené rychlosti připojení jsou rychlostmi maximáně dosažitelnými • Při přenášení nepřiměřeně velkého objemu dat si poskytovatel vyhrazuje právo řízení datového toku v síti, zejména pokud dojde k přetížení sítě v páteřních spojích. Poskytovatel je oprávněn omezit selektivně provoz na páteřní síti tak, aby umožnil optimální využití Služby všemi uživateli. • Ceny jsou uvedeny s DPH za jeden měsíc provozu služby.

Ke sledování televize na počítači, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu Vám postačí pouze připojení k internetu od naší společnosti.
Více informací o službe WMS TV Online.


Ceník servisních a souvisejících služeb
Ceny za zřízení nabízených služeb, aktivaci připojení a další najdete zde.

Ověřte si dostupnost

Naše optická síť je k dispozici v Mostě. Na této stránce si můžete ověřit konkrétní dostupnost v místě Vašeho bydliště.

WMS TV Archiv WMS TV Online
Kontakty WMS s.r.o.

19 01 Nový kanál Seznam.cz HD, přesun Relax a Rebel a studiové streamy České televize
19.01.2018 | Vážení zákazníci, dnešním dnem byl do TV mini přidán kanál Seznam.cz HD. Kanály Relax a Rebel se staly od 1.1.2018 placenými a tudíž byly přesunuty do nabídek TV Klasik a TV Profi, OTT TV Klasik a OTT TV Profi, v nabídkách TV Mini již nebudou k dispozici. Dnešním dnem jsme zprovoznili odběr studiový…
09 11 Zrychlujeme a představujeme nové tarify
09.11.2017 | Vážení zákazníci... Rekonstrukce "Core" naší sítě je u konce. Od 1.12.2017 zvyšujeme rychlosti u tarifů City Klasik a Gpon Klasik na 500 Mbit/s obousměrně a u tarifů City Profi a Gpon Profi na 1Gbps/s obousměrně. Navíc začneme nabízet tarif City Mini Exclusive a Gpon Mini Exclusive s rychlostí 300 M…
13 10 Plánovaná údržba sítě
13.10.2017 | Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o plánovaných pracích na síti WMS-NET v období od 16. 10. až 20. 10. 2017 vždy v časech mezi 01:00 - 05:00. Během uvedené doby může docházet k výpadkům dodávaných služeb. Důvodem je upgrade stávající infrastruktury na 10Gbit. Děkujeme za pochopení.
25 09 Nový televizní kanál TUTY
25.09.2017 | Nově jsme přidali (všem do již základní televizní nabídky) nový kanál TUTY, který je určen pro všechny děti a teenagery. Již nyní ho můžete začít sledovat na svých set-top-boxech nebo TV online.
Facebook WMS

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a sledujte aktuální informace, zajímavé tipy a soutěžte o atraktivní ceny.


Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít