TV Online

Díky službě WMS TV Online můžete sledovat své oblíbené televizní kanály také ve svém mobilu, tabletu nebo počítači odkudkoli v rámci EU*. Stačí Vám k tomu pouze aktivní služba TV online, internetový prohlížeč a zařízení s operačním systémem Android, iOS, OSX nebo Windows.

*) některé kanály z programové nabídky nemusí být ve službě TV Online dostupné

Přejít na sledování TV online

Televize kdekoli

Sledujte své oblíbené pořady nebo kanály přes telefon, tablet nebo třeba notebook kdekoli (v rámci celé EU) budete chtít. Stačí Vám k tomu připojení k internetu. Můžete si televizi vzít třeba na dovolenou nebo třeba chatu na víkend.

Zpětné zhlédnutí

Se službou TV archiv můžete své pořady sledovat zpětně až po dobu 7 dnů od jejich odvysílání.

Rychle a přehledně

Ovládání televize a informace o vysílaném nebo přehrávaném pořadu jsou přehledné a jednoduché. Rychle přepnete mezi kanály nebo pořady.

Profily uživatelů

Používá televizi více členů domácnosti a každý chce mít svůj vlastní seznam kanálů nebo oblíbených pořadů? Pomocí profilů to není problém. Navíc můžete vytvořit speciální dětský profil, který filtruje kanály pro dospělé.

TV program

Rychlý a přehledný televizní program s oblíbenými kanály máte vždy při sobě. Najdete si tak jednoduše pořad, film nebo seriál, který chcete sledovat ať už živě nebo třeba z TV archivu díky zpětnému zhlédnutí.

Podpora Chromecastu*

Podporuje Vaše televize nebo set-top box službu Chromecast? Pokud ano, můžete si přehrávaný pořad odeslat z telefonu přímo do televize a pohodlně jej sledovat na velké obrazovce.

*) dostupné u vybraných kanálů

Volitelné služby k televizním tarifům k tarifu
TV Mini
k tarifu
TV Klasik
k tarifu
TV Profi
TV Online + Archiv Zpětné zhlédnutí až 7 dnů a sledování televize na počítači, tabletu a mobilu. + 38 Kč měsíčně + 33 Kč měsíčně zdarma  

Samostatné služby k internetu

TV Online + Archiv (zvýhodněný balíček k internetu) Zpětné zhlédnutí až 7 dnů a sledování televize na počítači, tabletu a mobilu. + 127 Kč měsíčně
  TV Online (k internetu) Sledování televize na počítači, tabletu a mobilu. + 89 Kč měsíčně

Máte zájem o naše služby?
Zavoláme Vám zpátky

Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.

Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.

Na kolika zařízeních mohu sledovat televizi?

V ceně tarifu je možné sledování televize na jednom primárním zařízení (set-top box/smart TV). K jednomu tarifu je možné provozovat max. tři primární zařízení. Cena za každé další primární zařízení/měs. je 29 Kč s DPH. V případě aktivované služby TV Online dvou sekundárních zařízeních (počítač, tablet, telefon) současně. Maximálně lze registrovat čtyři sekundární zařízení, na kterých bude možné sledovat WMS TV.