Zavřeno z důvodu karantény 1. - 7. 3. 2021

Z důvodu karantény budeme mít v týdnu od 1. - 7. března 2021 uzavřenou naší provozovnu pro veřejnost (provoz společnosti přerušen není).

Nebude tak možné přijímat hotovostní platby za poskytované služby. Úhradu služeb lze zaslat pouze na účet nebo vkladem v bance (dle platebních údajů na zaslané faktuře).

Poptávky, opravy a jiné požadavky zasílejte na info@wms.cz nebo telefonicky na 800 707 077.

Upozornění

Vážení zákazníci,
vzhledem k situaci a díky postupující nákaze a přijatých opatřeních české vlády jsme nuceni maximálně omezit osobní styk se zákazníky a zabezpečit ochranu zdraví našich zaměstnanců a klientů. Je velmi těžké pro nás zastavit běh společnosti, protože v posledních měsících jsme zaznamenali rekordní zájem o naše služby a zároveň jsme prováděli velmi složité infrastrukturní změny, které v budoucnu zajistí perfektní fungování služeb. Situace je bohužel mnohem horší než na jaře. Zároveň si uvědomujeme, jak důležité jsou v této době perfektně fungující služby a děláme pro to maximum.

Jsme tedy nuceni s okamžitou platností posunout veškeré montáže u klientů o 14 dní a úplně je v příštích dvou týdnech zastavit. Opravy u klientů budou prováděny s nejnižším možným rizikem nákazy – to znamená v domácnosti, či společnosti přijde technik do kontaktu pouze s jednou osobou. Tato osoba bude mít roušku při kontaktu s naším technikem. Pokud tyto podmínky nebudou dodrženy, nemůžeme danou činnost provést. Dále s okamžitou platností omezujeme vstup do naší provozovny. Pokud potřebujete vyměnit set-top box, či vadný router, je u nás otevřené okénko, kde zařízení předáte a my Vám zjistíme problém a buď vydáme nové, či provedeme opravu. Vstup do provozovny nebude umožněn. Hotovostní platby u nás v provozovně prosím omezte na minimum, nicméně budou možné.
Naše firma zajišťuje dále provoz telekomunikační sítě a celé naší infrastruktury v plném rozsahu a jakýkoli výpadek bude okamžitě řešen, prosíme o hlášení poruch pouze telefonicky na naší bezplatné lince, či emailem. Nechoďte prosím kvůli tomu k nám na provozovnu.

O případných změnách vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení, WMS s.r.o.

Datacentrum

Chcete provozovat svůj vlastní server, chcete jej mít dostupný, zabezpečený a připojený spolehlivou a rychlou konektivitou do internetu. Využijte našeho datacentra.

 • Datacentrum je umístěno v centru Mostu (SHD Komes) - pro co nejlepší dostupnost
 • Nepřetržitý přístup do datacentra 24/7
 • Datacentrum připojeno dvěma nezávislými okruhy do datacentra CE KOLO (Sitel) o kapacitě 20 Gbit/s
 • Přípojka do internetu je přes tři nezávislé BGP sessions
 • Celé datacentrum je připojeno přes ONLINE UPS
 • Kapacita datacentra je v současnoti 8 velkých rackových jednotek a může být kdykoli rozšířena
 • Klienti mají k dispozici KVN kaskádu a pohodlný přístup k serverům

Server & rack housing
Webhosting

 • Jsme členem Peering.cz a společnosti RIPE - máme vlastní rozsahy IP adres - můžeme tak velmi flexibilně navazovat sessions v případě výpadků jednotlivých poskytovatelů
 • Samostatný zabezpečený vchod - otiskem prstu nebo magnetickou kartou
 • Napojení na pult centrální ochrany (PCO) a detekce kouře, vody a vysoké teploty v místnosti
 • V případě nutnosti možnost rychlého zásahu naším správcem sítě
 • Napájení zálohované výkonným diesel agregátem 40 kVA s automatickým startem
 • K dispozici je hasicí zařízení, zdvojená podlaha, dvě klimatizace