Internet
 

Internet | Optická síť - Internetové tarify

Nejspolehlivější, nejrychlejší a nejmodernější technologie internetového připojení pomocí optického kabelu, který je veden od poskytovatele přímo k zákazníkovi do domu nejvyšší možnou rychlostí a spolehlivostí.


Ne každý poskytovatel internetu Vám poskytne opravdu použitelnou rychlost pro odesílání dat z Vašeho počítače směrem do internetu. V praxi se jedná např. o sdílení/odeslání Vašich videí na Facebook nebo server Youtube, nahrání objemného archivu s fotografiemi na disk Google Drive a jiné manipulace s většími objemy dat ve Vašich cloudových službách. S nedostatečně rychlým uploadem se tyto úkony mohou stát až neuskutečnitelné, nebo přinejmenším velice časově náročné. Společnost WMS Vám, jako jedna z mála, nabízí stejné rychlosti jak pro stahování dat, tak pro jejich odeslání. Vyberte si z následujících tarifů.

Tarif Rychlost Cena
(za měsíc)
     
CITY Mini, CITY GPON Mini 100 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 340 Kč
CITY Klasik, CITY GPON Klasik 200 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 565 Kč
CITY Profi, CITY GPON Profi 300 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 999 Kč
CITY Turbo 1 000 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 1 598 Kč
CITY Senior, CITY GPON Senior* 10 Mbit/s (OBOUSMĚRNĚ) 150 Kč
     
Služba WMS TV Online 50 Kč
Služba WMS TV Archiv (možno připlatit ke službe WMS TV Online) 59 Kč
     

Objednat nyníPřejít k online poptávce služeb

• OBOUSMĚRNĚ - rychlost odesílání a přijímání je shodná • CITY Mini používá technologii FTTB • GPON Mini používá technologii FTTH - GPON • Veřejná statická IPv4 adresa v ceně tarifu,vyjma tarifů CITY Senior, GPON Senior a tarifů Mini. • *Tarify Senior jsou určeny pro občany v důchodu a trvalým pobytem v místě připojení (tarify jsou poskytovány pouze na optické síti dle technologie připojení budovy - pokrytí je zde) • Uvedené rychlosti připojení jsou rychlostmi maximáně dosažitelnými • Při přenášení nepřiměřeně velkého objemu dat si poskytovatel vyhrazuje právo řízení datového toku v síti, zejména pokud dojde k přetížení sítě v páteřních spojích. Poskytovatel je oprávněn omezit selektivně provoz na páteřní síti tak, aby umožnil optimální využití Služby všemi uživateli. • Ceny jsou uvedeny s DPH za jeden měsíc provozu služby.

Ke sledování televize na počítači, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu Vám postačí pouze připojení k internetu od naší společnosti.
Více informací o službe WMS TV Online.


Ceník servisních a souvisejících služeb
Ceny za zřízení nabízených služeb, aktivaci připojení a další najdete zde.

Ověřte si dostupnost

Naše optická síť je k dispozici v Mostě. Na této stránce si můžete ověřit konkrétní dostupnost v místě Vašeho bydliště.

WMS TV Archiv WMS TV Online
Kontakty WMS s.r.o.

16 01 Možnost platby kartou v sídle společnosti WMS s.r.o.
16.01.2017 | Vážíme si svých zákazníků a neustále vylepšujeme všechny naše služby k Vaší maximální spokojenosti. Nyní Vám nově přinášíme možnost platby kartou v sídle naší společnosti. Kromě hotovosti tak za naše služby můžete platit i všemi bežnými typy platebních karet. Vaše WMS.
22 07 Nové funkce WMS TV - Upgrade STB
22.07.2016 | Neustále přizpůsobujeme naši televizi Vašim potřebám. Od 1. 8. 2016 začneme postupně upgradovat set-top boxy na novou verzi platformy WMS TV, která bude zároveň kompletně připravena i pro provoz v bezdrátové síti. Aktuální verze opět obsahuje spoustu skvělých nových funkcí. Připravili jsme pro Vás n…
26 04 Změna cen u tarifů TV Mini, TV Klasik a TV online od 1.6.2016
26.04.2016 | Vážení zákazníci, z důvodů excesivního navýšení cen během uplynulého roku ze strany autorských svazů a poskytovatelů TV kanálů jsme nuceni korigovat ceny televizních balíčků TV Mini, TV Klasik a TV ONLINE, které poskytujeme za zvýhodněnou cenu k Internetu. Cena balíčku TV Mini a TV ONLINE s Internet…
30 03 Nové všeobecné obchodní podmínky s účinností od 30.4.2016
30.03.2016 | Vážený zákazníku, dovolujeme si Vám oznámit, že ke dni 30. 4. 2016 nabývají účinnosti nové všeobecné obchodní podmínky, jejich text je dostupný na našich webových stránkách v sekci Péče a podpora – Dokumenty ke stažení. Změna byla provedena v souladu s novým nařízením EU, a to s cílem poskytnout zák…

Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít