Datacentrum
 

Datacentrum | Datacentrum společnosti WMS

Datacentrum bylo vybudováno v budově bývalého SHD-KOMES v 17. patře v centru města Mostu. Na patře se také nachází provozní kanceláře naší společnosti, což je velmi výhodné v případě nutného rychlého zásahu v datacentru. Datacentrum má samostatný vchod, který lze otevřít pomocí otisku prstu či magnetickou kartou. Přístup do datacentra je umožněn nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Samozřejmostí je napojení na pult centrální ochrany a detekce kouře v místnosti. K dispozici je hasicí zařízení, zdvojená podlaha, dvě klimatizace a napájení zálohované diesel agregátem, umístěným na ochozu na střeše budovy. Každý rack je osazen příslušným počtem UPS od firmy APC – Line-Interactive. Kapacita datacentra je v současnoti 8 velkých rackových jednotek a může být kdykoli rozšířena. Klienti mají k dispozici KVN kaskádu a pohodlný přístup k serverům. Datacentrum je napojeno dvěma okruhy do datacentra CE KOLO(Sitel) o kapacitě 11 Gbit/s. Přípojka do internetu je přes tři nezávislé BGP sessions. WMS s.r.o. je členem Peering.cz a společnosti RIPE a díky tomu, že vlastní svoje rozsahy IP adres, může velmi flexibilně navazovat sessions v případě výpadků jednotlivých poskytovatelů. V současnoti dosahuje datový tok procházející datacentrem 2 Gbit/s.


Datacentrum je umístěno na stejné
adrese, jako sídlo naší společnosti:
Budova bývalého SHD-KOMES
Moskevská 14, 434 01 Most
17. patro

NEXU | Software | Webdesign | Graphics
WMS TV Archiv WMS TV Online
Kontakty WMS s.r.o.

13 10 Plánovaná údržba sítě
13.10.2017 | Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o plánovaných pracích na síti WMS-NET v období od 16. 10. až 20. 10. 2017 vždy v časech mezi 01:00 - 05:00. Během uvedené doby může docházet k výpadkům dodávaných služeb. Důvodem je upgrade stávající infrastruktury na 10Gbit. Děkujeme za pochopení.
25 09 Nový televizní kanál TUTY
25.09.2017 | Nově jsme přidali (všem do již základní televizní nabídky) nový kanál TUTY, který je určen pro všechny děti a teenagery. Již nyní ho můžete začít sledovat na svých set-top-boxech nebo TV online.
03 08 Naše síť je připojena rychlostí 2x 10 Gbit/s
03.08.2017 | Dnešním dnem byla naše síť připojena do Pražského datacentra CE COLO přes dva datové okruhy o celkové rychlosti 20 Gbit/s. Okruhy jsou zcela nezávislé i co se týče fyzického vedení - každý z nich vede zcela jinou trasou - to významně zvyšuje spolehlivost sítě a umožní nám to zaměřit se i na náročněj…
16 01 Možnost platby kartou v sídle společnosti WMS s.r.o.
16.01.2017 | Vážíme si svých zákazníků a neustále vylepšujeme všechny naše služby k Vaší maximální spokojenosti. Nyní Vám nově přinášíme možnost platby kartou v sídle naší společnosti. Kromě hotovosti tak za naše služby můžete platit i všemi bežnými typy platebních karet. Vaše WMS.

Zavolejte nám
zdarma na linku
800 707 077
Zavřít